Atribuită
Anunț de participare
Lucrari pentru proiectul ,,Modernizare gradinita Casuta Fermecata (nr. 4) Giurgiu”, cod proiect SMIS 126034 finanţat prin Programul Operaţional Regional 2014 - 2020
- Număr anunț
- SCN1068935
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII SRL (CUI 4033400)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.837.021,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.872.902,62 RON
- Data publicării
- 28.05.2020 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1043013
- Termen limită
- 18.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085078
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini gradin. 4.pdf.p7s
- doc atrib. form si ctr.pdf.p7s
- FisaDate_DF1085078.pdf
- Liste de cantitati fara valori.rar.p7s
- parte desenata- arhitectura.rar.p7s
- parte desenata-instalatii.rar.p7s
- parte desenata-rezistenta.rar.p7s
- parte scrisa-arhitectura.rar.p7s
- parte scrisa- instalatii.rar.p7s
- parte scrisa- rezistenta.rar.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII SRL CUI RO 4033400
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
REAL DECO SRL CUI RO 22125374
Terți susținători 1
THERMOFIX FACILITY SERVICES SRL CUI RO34352362
Subcontractanți 1
EPSER LTD SRL CUI 31238682
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EURO INVEST SRL CUI RO 24642245
Terți susținători 1
ALEGE SRL CUI 16026066
Valoare atribuită
1.872.902,62 RON
din 1.837.021,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro