Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,1% sub estimat
MODERNIZARE SI REALIZARE INFRASTRUCTURA RUTIERA IN COMUNA LOVRIN
- Număr anunț
- SCN1068931
- Autoritate contractantă
- COMUNA LOVRIN (CUI 4914116)
- Furnizor / câștigător
- Porr Construct SRL (CUI 16601724)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.391.478,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.573.445,24 RON 24,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2020 08:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1039632
- Termen limită
- 15.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085101
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
IVO - TIM BUSINESS S.R.L. CUI RO33828485
Asociați 1
CAVADINI CONSTRUCT SRL CUI RO28494079
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MAXAGRO CENTER SRL CUI RO 26291604
Asociați 1
CORPORATE MANAGEMENT SOLUTIONS SRL CUI 15955553
Valoare atribuită
2.573.445,24 RON
din 3.391.478,80 RON estimat
24,1%
Adjudecat la 75,9% din estimat · economie 818.033,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.