Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,2% sub estimat

Furnizare: ,,STAȚIE DE ANALIZĂ A SUBSTANȚELOR PERICULOASE PRIN SPECTROSCOPIE RAMAN’’

Număr anunț
SCN1069097
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
33151300-6 · Spectrografe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243.449 RON
Valoare atribuită
94.517 RON 61,2% sub estimat
Data publicării
29.05.2020 16:06
Anunț de atribuire
SCNA1039917
Termen limită
15.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085415

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

94.517 RON

din 243.449 RON estimat 61,2%

Adjudecat la 38,8% din estimat · economie 148.932 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.