Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,5% sub estimat

Contract achizitie bitum rutier d70/100

Număr anunț
SCN1069087
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240.000 RON
Valoare atribuită
202.800 RON 15,5% sub estimat
Data publicării
29.05.2020 15:07
Anunț de atribuire
SCNA1039488
Termen limită
09.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085247

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALCADIBO TRADING SA CUI RO 6748664
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

202.800 RON

din 240.000 RON estimat 15,5%

Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 37.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.