Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 64,7% sub estimat
“Furnizarea de materiale de birotică și papetărie ”
- Număr anunț
- SCN1069059
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156.794 RON
- Valoare atribuită
- 55.393,12 RON 64,7% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2020 11:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1040637
- Termen limită
- 12.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085300
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AAA BIROTICA SRL CUI RO 15777588
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INCREMENTAL SRL CUI RO 8024730
Valoare atribuită
55.393,12 RON
din 156.794 RON estimat
64,7%
Adjudecat la 35,3% din estimat · economie 101.400,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.