Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 75,8% sub estimat

Achizitie servicii privind elaborarea Proiectului pentru autorizarea constructiei, proiectului tehnic si detaliilor de executie, inclusiv documentatia tehnica necesara in vederea obtinerii unui nou Certificat de Urbanism si asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada derularii lucrarilor In cadrul proiectului “Imbunatatirea calitatii vietii populatiei din orasul Petrila Etapa II, Componenta B- Reabilitare strazi de interes local in orasul Petrila, Cod SMIS 123366

Număr anunț
SCN1069056
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
DRUM POD INVEST SRL (CUI 16548086)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185.018,83 RON
Valoare atribuită
44.780 RON 75,8% sub estimat
Data publicării
29.05.2020 11:39
Anunț de atribuire
SCNA1040975
Termen limită
09.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085296

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ALMER PROIECT SRL CUI 34963250
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

44.780 RON

din 185.018,83 RON estimat 75,8%

Adjudecat la 24,2% din estimat · economie 140.238,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.