Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Contract de furnizare din cadrul proiectului "Achiziția unui utilaj de tip buldoexcavator, comuna Radauti - Prut, județul Botoșani".
- Număr anunț
- SCN1069033
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADAUTI PRUT (CUI 3503651)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358.701,08 RON
- Valoare atribuită
- 358.485,85 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2020 09:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1039445
- Termen limită
- 18.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085222
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
358.485,85 RON
din 358.701,08 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 215,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.