Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,8% sub estimat
Servicii de elaborare a documentației tehnico – economice la faza proiect tehnic de execuție(PT), DTAC, DOE, CS, DE , asistență tehnică din partea proiectantului, desene post -executie apentru proiectul „Reabilitare, modernizare si dotare Colegiul Tehnic de Transporturi”, cod SMIS 127349
- Număr anunț
- SCN1069031
- Autoritate contractantă
- Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
- Furnizor / câștigător
- PALTINUL INTERAX PROIECT SRL (CUI 29131390)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228.000 RON
- Valoare atribuită
- 160.000 RON 29,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2020 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1041008
- Termen limită
- 11.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085276
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PALTINUL INTERAX PROIECT SRL CUI 29131390
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SPIRI COM SRL CUI RO 2632267
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
BONELLO PROIECT SRL CUI 26641246
Asociați 1
BIA CONSPROIECT SRL CUI RO 29523300
Valoare atribuită
160.000 RON
din 228.000 RON estimat
29,8%
Adjudecat la 70,2% din estimat · economie 68.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.