Atribuită
Anunț de participare
Cartuș filtrant sorbant pentru mască contra gazelor
- Număr anunț
- RFQ1000222
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 32036274)
- Cod CPV
- 42514000-2 · Dispozitive si aparate de filtrare sau de purificare a gazelor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cerere de ofertacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495.312 RON
- Valoare atribuită
- 495.312 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 17:02
- Anunț de atribuire
- RFQA1000131
- Termen limită
- 16.06.2020 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1085690
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO32036274
Valoare atribuită
495.312 RON
din 495.312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro