Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat

Achiziția unui sistem de procesare și stocare pentru Sistemul Naţional de Videoconferinţă al MAI.

Număr anunț
SCN1069155
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320.800 RON
Valoare atribuită
295.327 RON 7,9% sub estimat
Data publicării
02.06.2020 10:23
Anunț de atribuire
SCNA1041802
Termen limită
23.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085441

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050

Valoare atribuită

295.327 RON

din 320.800 RON estimat 7,9%

Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 25.473 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.