Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparatii la salupa ,,CRISTAL'' , reinnoire documente, cu andocare, extragere axe si carme, lucrari de doc, lucrari diverse.
- Număr anunț
- CN1024802
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Cod CPV
- 50241100-7 · Servicii de reparare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630.252 RON
- Valoare atribuită
- 630.082 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 15:07
- Anunț de atribuire
- CAN1044909
- Termen limită
- 26.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1095365
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ELECTROSCOICA MAR SRL CUI RO 1862314
Valoare atribuită
630.082 RON
din 630.252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro