Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 66,3% sub estimat
Servicii de curatenie si intretinere a imobilelor ARCUB
- Număr anunț
- SCN1069249
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
- Furnizor / câștigător
- EUROTOTAL COMP SRL (CUI 5324539)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330.900 RON
- Valoare atribuită
- 111.447,78 RON 66,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2020 13:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1040684
- Termen limită
- 16.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085603
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CENTRO INVEST CONSULT SRL CUI RO 19066715
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CLEAN PREST ACTIV SRL CUI RO 24131453
Valoare atribuită
111.447,78 RON
din 330.900 RON estimat
66,3%
Adjudecat la 33,7% din estimat · economie 219.452,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.