Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat
Ansamblu scroll-bowl
- Număr anunț
- SCN1069241
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- WWS SERV S.R.L. (CUI 23944776)
- Cod CPV
- 42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432.400 RON
- Valoare atribuită
- 381.994,99 RON 11,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2020 11:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1042486
- Termen limită
- 19.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085595
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WWS SERV S.R.L. CUI RO23944776
Valoare atribuită
381.994,99 RON
din 432.400 RON estimat
11,7%
Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 50.405,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.