Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,9% sub estimat

Role si ghirlande de role pentru benzi transportoare si utilaje miniere de cariera

Număr anunț
CN1024884
Autoritate contractantă
CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
Furnizor / câștigător
UPIPSA SRL (CUI 14518879)
Cod CPV
42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108.810 RON
Valoare atribuită
921.275 RON 16,9% sub estimat
Data publicării
25.09.2020 15:12
Anunț de atribuire
CAN1049628
Termen limită
29.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1095805

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
UPIPSA SRL CUI RO 14518879
Asociați 1
AXA COMPANY SRL CUI RO 6661397
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRELMET SA CUI RO 2160520
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

921.275 RON

din 1.108.810 RON estimat 16,9%

Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 187.535 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.