Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,5% sub estimat

TESTE URINI - CU PUNERE LA DOSPOZITIE DE ANALIZOR

Număr anunț
CN1024839
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
5.950 RON 40,5% sub estimat
Data publicării
25.09.2020 07:50
Anunț de atribuire
CAN1045795
Termen limită
02.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1095478

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.950 RON

din 10.000 RON estimat 40,5%

Adjudecat la 59,5% din estimat · economie 4.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.