Anulată Anunț de participare

Acord cadru furnizare bunuri materiale de resortul BAT(anvelope, baterii, camere auto și benzi de jante)

Număr anunț
CN1021528
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782.564,91 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
03.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1040263
Termen limită
30.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 106-255925
Documentație de atribuire
DF1085216

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 782.564,91 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziție anvelope pentru autoturisme M1 și M1G, autovehicule d… 373.585 RON Anulat
2 Achizitie anvelope pentru motostivuitoare și utilaje agricole, … 196.543 RON Anulat
3 Achizitie baterii de acumulatoare 212.436,91 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.