Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,6% sub estimat
CONSTRUIRE PLATFORME MODULARE PENTRU COLECTAREA SELECTIVA A GUNOIULUI MENAJER
- Număr anunț
- SCN1069352
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SECTOR 5 S.A. (CUI 42049930)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.932.687,66 RON 10,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2020 18:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1043990
- Termen limită
- 15.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085853
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561
Asociați 1
IMOBILIARE SOLUTION GROUP S.R.L. CUI RO 18240375
Valoare atribuită
3.932.687,66 RON
din 4.400.000 RON estimat
10,6%
Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 467.312,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.