Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achizitie buldoexcavator si echipamente conexe pentru efectuarea serviciilor de gospodarire comunala

Număr anunț
SCN1069341
Autoritate contractantă
Comuna Dracea (Primaria Dracea) (CUI 16367837)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.116,50 RON
Valoare atribuită
360.885 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
04.06.2020 15:45
Anunț de atribuire
SCNA1038904
Termen limită
15.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085585

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

360.885 RON

din 361.116,50 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 231,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.