Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat

Furnizare: GAZE SPECIALE ETALON

Număr anunț
SCN1069338
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.800 RON
Valoare atribuită
9.905,10 RON 28,2% sub estimat
Data publicării
04.06.2020 15:12
Anunț de atribuire
SCNA1043373
Termen limită
23.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081253

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

9.905,10 RON

din 13.800 RON estimat 28,2%

Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 3.894,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.