Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,8% sub estimat
SERVICII ILUMINAT PUBLIC SI ILUMINAT FESTIV COMUNA VALU LUI TRAIAN, JUDETUL CONSTANTA
- Număr anunț
- SCN1069328
- Autoritate contractantă
- Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
- Furnizor / câștigător
- D & F ELECTRIC LINE SRL (CUI 36247894)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 751.535,79 RON 24,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2020 12:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1045111
- Termen limită
- 16.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085696
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA NR.4 CAIET DE SARCINI Deviz intretinere - VALORI ESTIMATE.xlsx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- DECLARATIE FUNCTII DECIZIE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1085696.pdf
- Formulare.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI CATRE OFERTANTI.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
D & F ELECTRIC LINE SRL CUI 36247894
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELEKTRA RENEWABLE SUPPORT SRL CUI RO31050254
Terți susținători 1
ELEKTRA INVEST SRL CUI 17554302
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TRANSELCOM SRL CUI RO 6354414
Valoare atribuită
751.535,79 RON
din 1.000.000 RON estimat
24,8%
Adjudecat la 75,2% din estimat · economie 248.464,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.