Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,7% sub estimat
Furnizare autoturisme 8+1 locuri, respectiv autospeciale transport corespondență pe platformă 8+1 locuri
- Număr anunț
- CN1024941
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0991 Bucuresti (CUI 24189404)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.306.307,55 RON
- Valoare atribuită
- 2.093.145,44 RON 36,7% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1047216
- Termen limită
- 02.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 192-461200
- Documentație de atribuire
- DF1095882
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.598.319,30 RON Adjudecat: 2.093.145,44 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autoturisme 8+1 locuri | 1.598.319,30 RON | TIRIAC AUTO S.R.L. | 1.255.645,44 RON ↓21,4% |
| 2 | Autospeciale transport corespondență pe platformă 8+1 locuri | — | PORSCHE ROMANIA | 837.500 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Valoare atribuită
2.093.145,44 RON
din 3.306.307,55 RON estimat
36,7%
Adjudecat la 63,3% din estimat · economie 1.213.162,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.