Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
Acord cadru – Servicii de reparatii si întreţinere, cat si piese pentru intretinerea autoutilitarelor
- Număr anunț
- CN1024926
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.015.121 RON
- Data publicării
- 01.10.2020 01:35
- Termen limită
- 09.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 192-462783
- Documentație de atribuire
- DF1096033
Documente
Documentația de atribuire
- 3.ACORD CADRU REP - 07.08.2020.doc.p7s
- 4.CONTRACT SUBSECVENT REP - 07.08.2020.doc.p7s
- 5. MODELE DE FORMULARE - 27.08.2020.doc.p7s
- Anexa la Strategia de contractare.xlsx.p7s
- Anexa nr. 1 la Formularul de oferta- caiet de sarcini.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini (11).pdf.p7s
- declaratie pers. decizie (1).pdf.p7s
- FisaDate_DF1096033.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NACREMCOM SRL CUI RO33293411
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.