Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat
SERVICIU DE CURATENIE LA SEDIILE SDEE TN- Sucursala Bistrita
- Număr anunț
- SCN1069282
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181.200 RON
- Valoare atribuită
- 139.499 RON 23,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.06.2020 08:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1040338
- Termen limită
- 22.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085689
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ECO VASORAMI SRL CUI RO 30762491
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GEFRO ACTIV BUSINESS PREST SRL CUI RO31075208
Valoare atribuită
139.499 RON
din 181.200 RON estimat
23,0%
Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 41.701 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.