Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat
Servicii de filtrare ulei de transformator 10 T CHE Retezat
- Număr anunț
- CN1025025
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA PENTRU SERVICII DE MENTENANTA A RETELEI ELECTRICE DE TRANSPORT "SMART" S.A. (CUI 14232728)
- Cod CPV
- 50532200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a transformatoarelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.500 RON
- Valoare atribuită
- 24.746,36 RON 16,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.10.2020 09:31
- Anunț de atribuire
- CAN1050630
- Termen limită
- 09.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096110
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROCESS ENGINEERING SRL CUI RO 16217333
Valoare atribuită
24.746,36 RON
din 29.500 RON estimat
16,1%
Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 4.753,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.