Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 47,9% sub estimat

Licență Windows 10 Professional Upgrade

Număr anunț
CN1024968
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
CRAYON SOFTWARE EXPERTS ROMANIA S.R.L. (CUI 41889483)
Cod CPV
48620000-0 · Sisteme de operare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.044.497,76 RON
Valoare atribuită
3.673.187,20 RON 47,9% sub estimat
Data publicării
02.10.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1048203
Termen limită
02.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 193-465740
Documentație de atribuire
DF1095783

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ASSECO SEE CUI RO 6614131
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.673.187,20 RON

din 7.044.497,76 RON estimat 47,9%

Adjudecat la 52,1% din estimat · economie 3.371.310,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.