Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,3% sub estimat
Achizitie INSTALATIE DE OXIGEN SALOANE
- Număr anunț
- SCN1069497
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 33157810-6 · Instalatie de oxigenoterapie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.200 RON
- Valoare atribuită
- 53.200 RON 25,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.06.2020 12:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1039951
- Termen limită
- 23.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1085893
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVOREVO SRL CUI RO32761476
Subcontractanți 1
REEP APARATURA MEDICALA SRL CUI 14829158
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Valoare atribuită
53.200 RON
din 71.200 RON estimat
25,3%
Adjudecat la 74,7% din estimat · economie 18.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.