Atribuită Anunț de participare

Acord Cadru furnizare carne de porc.

Număr anunț
CN1025060
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
971.420 RON
Valoare atribuită
1.145.887,50 RON
Data publicării
07.10.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1048892
Termen limită
10.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 195-471062
Documentație de atribuire
DF1096182

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (16)

Estimat: 971.420 RON Adjudecat: 1.145.887,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ceafă de porc fără os –refrigerată 108.000 RON
2 Ceafă de porc fără os -congelată 52.500 RON
3 Cotlet de porc fara os - refrigerat. 72.000 RON
4 Cotlet de porc fara os - congelat. 78.750 RON
5 Pulpa de porc (spata) fara os, degresata - refrigerata 96.000 RON
6 Pulpa de porc (spata) fara os, degresata - congelata 100.750 RON CINA CARMANGERIE S.R.L. 746.163,50 RON
7 Spata fara os degresata - refrigerata 31.000 RON
8 Spata fara os degresata - congelata 22.500 RON
9 Carne porc lucru - refrigerata. 33.750 RON
10 Muschiulet de porc - refrigerat. 1.470 RON
11 Slanina tare fara soric - refrigerata (neafumata) 3.000 RON
12 Costita de porc desoricata,degresata - refrigerata 144.000 RON CINA CARMANGERIE S.R.L. 327.724 RON
13 Fleica de porc fara os si fara soric - refrigerata 157.500 RON
14 Fleica de porc fara os si fara soric - congelata 51.000 RON LECONFEX S.R.L. 2 contracte 72.000 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 19825/11,01,2021 · 11.01.2021 24.000 RON
LECONFEX S.R.L. · contract 19807/11.01.2020 · 11.01.2021 48.000 RON
15 Piept de porc cu fleica fara os si fara soric refrigerat 9.000 RON
16 Piept de porc cu fleica, fara os, fara cartilaje, cu soric 10.200 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520

Valoare atribuită

1.145.887,50 RON

din 971.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.