Anulată Anunț de participare

„Închiriere de vehicule industriale cu șofer pentru servicii de deszăpezire pe drumuri județene, aflate în administrarea Regiei Autonome Județene de Drumuri Argeș RA, iarna 2020-2021 defalcate pe loturi după cum urmează: • Lot 1 – Zona I de acțiune – District Hârsești; • Lot 2 – Zona II de acțiune – District Hârsești; • Lot 3 – Zona III de acțiune – District Hârsești; • Lot 4 – Zona I de acțiune – District Buzoiești; • Lot 5 – Zona II de acțiune – District Buzoiești; • Lot 6 – Zona I de acțiune – District Căteasca; • Lot 7 – Zona II de acțiune – District Căteasca; • Lot 8 – Zona III de acțiune – District Căteasca; • Lot 9 – Zona IV de acțiune – District Cepari. ”

Număr anunț
CN1025040
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Judeteana de Drumuri Arges R.A. (CUI RO27648587)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194.093,31 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
06.10.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1048559
Termen limită
09.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 195-471941
Documentație de atribuire
DF1096292

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (9)

Estimat: 1.194.093,31 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Zona I de acțiune – District Hârsești 134.608 RON Anulat
2 Zona II de acțiune – District Hârsești 110.299 RON Anulat
3 Zona III de acțiune – District Hârsești 91.262,27 RON Anulat
4 Zona I de acțiune – District Buzoiești 134.010 RON Anulat
5 Zona II de acțiune – District Buzoiești 312.642,87 RON Anulat
6 Zona I de acțiune – District Căteasca 134.648,17 RON Anulat
7 Zona II de acțiune – District Căteasca 93.479 RON Anulat
8 Zona III de acțiune – District Căteasca 120.174 RON Anulat
9 - Lot 9 – Zona IV de acțiune – District Cepari. 62.970 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.