Atribuită Anunț de participare

Lucrări de construcții (demolare și construire) în cadrul proiectului ”Construirea Sediului Centrului Școlar pentru Educație Incluzivă”

Număr anunț
SCN1069448
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
NORD CONFOREST SA (CUI 201900)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.672.878,65 RON
Valoare atribuită
20.526.259,48 RON
Data publicării
09.06.2020 08:33
Anunț de atribuire
SCNA1044550
Termen limită
31.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1085662

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NORD CONFOREST SA CUI RO 201900
Subcontractanți 3
ABCONY SERV S.R.L. CUI RO 32687612
INFOCOMM SYSTEMS SRL CUI RO 9291671
INTERCOM ENERGY SRL CUI RO 33425601
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MIS GRUP CUI RO 12472562
Subcontractanți 3
INST-NISTOR SRL CUI RO 566132
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
CON-A SRL CUI RO 792555
Asociați 1
Subcontractanți 3
CON-A MEP S.R.L. CUI RO15826940
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

20.526.259,48 RON

din 16.672.878,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.