Atribuită
Anunț de participare
SISTEM VERSATIL DE IMAGISTICA AVANSATA SI ANALIZA STRUCTURALA PRIN DIFRACTIE / IMPRASTIERE DE RAZE X
- Număr anunț
- CN1025131
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 38582000-8 · Echipament de control cu raze X (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.439.686 RON
- Valoare atribuită
- 2.438.500 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1055893
- Termen limită
- 23.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 197-474324
- Documentație de atribuire
- DF1096483
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1096483.pdf
- FORMULARE SISTEM VERSATIL DE IMAGISTICA AVANSATA%20SI%20ANALIZA%20STRUCTURALA%20PRIN%20DIFRACTIE%20IMPRASTIERE%20DE%20RAZE%20X.docx.p7s
- Model Contract SISTEM VERSATIL DE IMAGISTICA AVANSATA SI ANALIZA STRUCTURALA PRIN DIFRACTIEIMPRASTIERE DE RAZE X.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Subcontractanți 1
GAMMA ENGINEERING SRL CUI RO 15163324
Valoare atribuită
2.438.500 RON
din 2.439.686 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro