Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,1% sub estimat
REACTIVI PENTRU ANALIZE DE SANGE (PACHET REACTIVI HEMATOLOGIE compatibili cu analizorul Nihon – Celltac Mek 9100K)
- Număr anunț
- SCN1069584
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.240 RON
- Valoare atribuită
- 45.500 RON 63,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2020 14:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1038884
- Termen limită
- 23.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1086052
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Valoare atribuită
45.500 RON
din 123.240 RON estimat
63,1%
Adjudecat la 36,9% din estimat · economie 77.740 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.