Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat
Executie lucrari pentru proiectul avand ca obiect "Construire scoala cu clasele 0-VIII in sat Corbii Mari, comuna Corbii Mari, judetul Dambovita'',
- Număr anunț
- SCN1069564
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
- Furnizor / câștigător
- Ciobanasul Impex (CUI 5026591)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.018.205,49 RON
- Valoare atribuită
- 4.839.257,83 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2020 09:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1044611
- Termen limită
- 26.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1086044
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1086044.pdf
- Formulare model-semnat.docx.p7s
- Model contract-semnat-semnat.doc.p7s
- PT CORBII MARI SCOALA-semnat.rar.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S.C. Ciobanasul Impex S.R.L. CUI RO5026591
Terți susținători 1
PRO STRATEGY CONSTRUCTION SRL CUI 18941587
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALFA CONSTRUCT COMPANY SRL CUI 16803812
Terți susținători 1
RECON SI DOJE SRL CUI RO 3145464
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FADMI PROD S.R.L. CUI RO 27037281
Valoare atribuită
4.839.257,83 RON
din 5.018.205,49 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 178.947,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.