Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,8% sub estimat
Proiectare (PAC+PT+CS+DDE+verificare tehnica proiect+Asistenta tehnica din partea proiectantului ) si executie "Pod peste Valea Lonea in comuna Dabica, jud. Cluj”
- Număr anunț
- SCN1069563
- Autoritate contractantă
- COMUNA DABACA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI DABACA) (CUI 4378824)
- Furnizor / câștigător
- COSTIN ŞI VLAD BIROU DE PROIECTARE SRL (CUI 36586033)
- Cod CPV
- 45221100-3 · Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.538.501 RON
- Valoare atribuită
- 1.295.940,73 RON 15,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2020 09:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1042298
- Termen limită
- 01.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1086020
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
COSTIN ŞI VLAD BIROU DE PROIECTARE SRL CUI 36586033
Asociați 1
FRASINUL SRL CUI RO12337680
Subcontractanți 4
GEODESIGN SRL CUI RO 17672880
SOMEŞ-TOP-GRUP S.R.L. CUI RO25138697
SODI CONSTRUCTII S.R.L. CUI RO5164780
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ROUT STONE SRL CUI 28585894
Asociați 1
LA CONSULT & DEVELOPMENT SRL CUI RO19197907
Terți susținători 1
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
URS CONSTRUCT ALBA SRL CUI RO29737443
Asociați 3
ELDICLAU SRL CUI RO 8716154
EMPO CONSULT S.R.L. CUI RO12625658
TOTAL CONSTRUCT SRL CUI RO 15706838
Valoare atribuită
1.295.940,73 RON
din 1.538.501 RON estimat
15,8%
Adjudecat la 84,2% din estimat · economie 242.560,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.