Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Dotari cu echipamente, amenajare locuri joaca si montaj pentru obiectivul: « Infiintare Parc agrement comuna Magurele, judetul Prahova»

Număr anunț
SCN1069547
Autoritate contractantă
COMUNA MAGURELE (CUI 2845613)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
526.331,08 RON
Valoare atribuită
525.500,40 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
10.06.2020 08:47
Anunț de atribuire
SCNA1039385
Termen limită
24.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1086036

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561

Valoare atribuită

525.500,40 RON

din 526.331,08 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 830,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.