Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat

Contract de achizitie si montaj Panou sigla luminoasa DGASPC Galati

Număr anunț
SCN1069536
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
45316211-7 · Instalare de panouri luminoase de semnalizare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806 RON
Valoare atribuită
15.900 RON 5,4% sub estimat
Data publicării
10.06.2020 08:20
Anunț de atribuire
SCNA1039875
Termen limită
02.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1086030

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

15.900 RON

din 16.806 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 906 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.