Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,8% sub estimat
Acord cadru privind furnizarea de CARTUSE/TONERE ORIGINALE
- Număr anunț
- SCN1069637
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306.841,51 RON
- Valoare atribuită
- 86.605,60 RON 71,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2020 09:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1040275
- Termen limită
- 26.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1086227
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1086227.pdf
- formulare-semnat.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI-semnat.pdf.p7s
- ModelContractAchizitii-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMPUTING SYSTEMS SRL CUI RO 14221745
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
86.605,60 RON
din 306.841,51 RON estimat
71,8%
Adjudecat la 28,2% din estimat · economie 220.235,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.