Atribuită Anunț de participare

Achizitie sistem integrat de comunicatii format din 3 centre mobile de comunicații

Număr anunț
CN1025153
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
STIMPEX SA (CUI 326768)
Cod CPV
35412500-0 · Vehicule de comandament si de legatura (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.410.265 RON
Valoare atribuită
3.410.263,97 RON
Data publicării
09.10.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1054417
Termen limită
07.12.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 197-474559
Documentație de atribuire
DF1096544

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768

Valoare atribuită

3.410.263,97 RON

din 3.410.265 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.