Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,1% sub estimat

Achiziție calculatoare complet echipate -7 buc.

Număr anunț
SCN1069748
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.411 RON
Valoare atribuită
24.983 RON 15,1% sub estimat
Data publicării
12.06.2020 15:25
Anunț de atribuire
SCNA1040951
Termen limită
23.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1086461

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

24.983 RON

din 29.411 RON estimat 15,1%

Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 4.428 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.