Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Echipament pentru electrospinning, contract 36 PCCDI
- Număr anunț
- CN1025180
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.426 RON
- Valoare atribuită
- 60.426 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1045593
- Termen limită
- 10.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 197-474691
- Documentație de atribuire
- DF1096708
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
60.426 RON
din 60.426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro