Atribuită Cumpărare directă

Adeziv gresie si faianta Ceresit CM 11 Plus, gri, interior/exterior, 25 kg

Număr anunț
DA35800878
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
775,60 RON
Data publicării
27.05.2024 13:51
Data finalizării
29.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775,60 RON