Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 86,4% sub estimat

Perii pentru curatare tevi schimbatoare de caldura

Număr anunț
CN1021812
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
BUSINESS PLUS SRL (CUI 15732322)
Cod CPV
39224200-0 · Perii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.570.560 RON
Valoare atribuită
620.276,25 RON 86,4% sub estimat
Data publicării
13.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1041681
Termen limită
14.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 114-277581
Documentație de atribuire
DF1086074

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

620.276,25 RON

din 4.570.560 RON estimat 86,4%

Adjudecat la 13,6% din estimat · economie 3.950.283,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.