Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU medicamente pentru sistemul nervos şi organele senzoriale

Număr anunț
CN1021838
Autoritate contractantă
Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33660000-4 · Medicamente pentru sistemul nervos si organele senzoriale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873.000 RON
Data publicării
14.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1040495
Termen limită
20.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 114-276226
Documentație de atribuire
DF1086197

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 873.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Metadonă 5 mg 9.000 RON BIO EEL S.R.L.
2 Metadonă 20 mg 864.000 RON BIO EEL S.R.L.

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO EEL SRL CUI RO 1199107

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.