Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
''Servicii de reparatii la salupa de salvare OPAL SAR''
- Număr anunț
- CN1025274
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSCOICA MAR SRL (CUI 1862314)
- Cod CPV
- 50241100-7 · Servicii de reparare a navelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275.400 RON
- Valoare atribuită
- 274.750 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2020 11:30
- Anunț de atribuire
- CAN1046732
- Termen limită
- 12.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096896
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROSCOICA MAR SRL CUI RO 1862314
Valoare atribuită
274.750 RON
din 275.400 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.