Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Servicii de auditate a serviciilor financiare incheiate la 31.12.2020, 31.12.2021 si 31.12.2022
- Număr anunț
- CN1025273
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- PKF FINCONTA SRL (CUI 6383983)
- Cod CPV
- 79121000-8 · Servicii de consultanta privind drepturile de autor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.000 RON
- Valoare atribuită
- 735.000 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2020 11:18
- Anunț de atribuire
- CAN1046690
- Termen limită
- 11.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096964
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PKF FINCONTA SRL CUI RO 6383983
Terți susținători 1
PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. CUI 5210527710
Valoare atribuită
735.000 RON
din 750.000 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 15.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.