Atribuită
Anunț de participare
dezinfectanti
- Număr anunț
- CN1025270
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- GB INDCO S.R.L. (CUI 10421821)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259.200 RON
- Valoare atribuită
- 317.375,55 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 10:34
- Anunț de atribuire
- CAN1049274
- Termen limită
- 27.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096924
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini 2020 dezinfectant rapid de suprafete.docx.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT 2020 MODEL.doc.p7s
- FisaDate_DF1096924.pdf
- model acord cadru 2019.doc.p7s
- Sectiunea formulare- Cantacuzino.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GB INDCO S.R.L. CUI RO 10421821
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Valoare atribuită
317.375,55 RON
din 259.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro