Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat

Platforme supraterane modulare pentru colectarea selectiva a deseurilor – 6 bucati

Număr anunț
SCN1069804
Autoritate contractantă
Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.800 RON
Valoare atribuită
107.988 RON 13,5% sub estimat
Data publicării
15.06.2020 09:31
Anunț de atribuire
SCNA1039458
Termen limită
22.06.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1086317

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAVITEX PROD SRL CUI RO 7152561
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
POP INDUSTRY SRL CUI RO 6759221

Valoare atribuită

107.988 RON

din 124.800 RON estimat 13,5%

Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 16.812 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.