Atribuită Anunț de participare

Achiziţie echipamente sistem PCR în cadrul proiectului „Creșterea capacității operaționale a DSVSA Mureș pentru prevenirea și combaterea pestei porcine africane"

Număr anunț
SCN1069918
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
38951000-6 · Echipament de reactie in lant a polimerazei (RLP) in timp real (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320.666,67 RON
Valoare atribuită
320.600 RON
Data publicării
16.06.2020 15:32
Anunț de atribuire
SCNA1041709
Termen limită
01.07.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1086463

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271

Valoare atribuită

320.600 RON

din 320.666,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.