Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,4% sub estimat
Achizitie Tablete cu slot de cartele internet in cadrul proiectului “FACTIS Argetoaia - Fii actor pentru o comunitate transformata, integrata si sustenabila”
- Număr anunț
- SCN1069889
- Autoritate contractantă
- Fundatia World Vision Romania (CUI RO9232411)
- Furnizor / câștigător
- REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.987,24 RON
- Valoare atribuită
- 36.075 RON 26,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2020 09:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1040858
- Termen limită
- 30.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1086504
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. CUI 42172729
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
36.075 RON
din 48.987,24 RON estimat
26,4%
Adjudecat la 73,6% din estimat · economie 12.912,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.