Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,0% sub estimat
Înlăturarea efectelor calamităților naturale pe drumul județean DJ 571 Cărbunari
- Număr anunț
- SCN1069869
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE DRUMURI JUDETENE CARAS SEVERIN (CUI 16739523)
- Furnizor / câștigător
- HELP TRANS SRL (CUI 3759685)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256.663,86 RON
- Valoare atribuită
- 177.054,67 RON 31,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.06.2020 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1043215
- Termen limită
- 02.07.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1086536
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HELP TRANS SRL CUI RO 3759685
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
JURCA ADRIAN TRANS SRL CUI 17489980
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PROD-FOREST NIRIS SRL CUI RO17689164
Asociați 1
COMPACT-PRODUCT SRL CUI RO 7323424
Valoare atribuită
177.054,67 RON
din 256.663,86 RON estimat
31,0%
Adjudecat la 69,0% din estimat · economie 79.609,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.