Atribuită
Anunț de participare
Strung CNC cu axa y diametru de prelucrare bare 65 mm
- Număr anunț
- CN1025296
- Autoritate contractantă
- S UZINA MECANICA PLOPENI SA (CUI RO13741804)
- Furnizor / câștigător
- MEPRO SOURCING B.V. (CUI 82251210501)
- Cod CPV
- 42621100-6 · Strung CNC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 696.000 RON
- Valoare atribuită
- 696.000 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1047369
- Termen limită
- 16.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 200-484472
- Documentație de atribuire
- DF1097195
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEPRO SOURCING B.V. CUI NL822512105B01
Valoare atribuită
696.000 RON
din 696.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro